top of page
המלצות

חיפשתי יועץ פיננסי, נטול אינטרסים, כדי שיעזור לי לעשות לקבל החלטות מושכלות לגבי כספי המשפחה. כשהגעתי לפגישה הראשונה  עם אילון,  הייתי בצומת דרכים  שבה התקשיתי להחליט מאיפה הכי נכון להנזיל כספים (או למנף נכסים) לטובת מימון של דיור מוגן עבור אמא שלי. ההחלטה היתה מורכבת שכן נדרש היה לבחור בין מספר אפשרויות של  פיקדון בסך מיליוני שקלים לטובת הדיור מוגן, וכל זה תוך לקיחה בחשבון של העלות האלטרנטיבית הכרוכה בכך שהפיקדון הנ"ל כבר לא יעבוד יותר בשבילנו

אילון צלל אל הפרטים במקצועיות רבה, תוך הבנה מצוינת של הדילמה. הוא הבין את צרכי המשפחה וידע לעזור לי לקבל החלטה מושכלת לאותה צומת דרכים ספציפית. בנוסף הוא גם עזר לי להבין את איזו אסטרטגיית השקעה מתאימה למשפחה שלנו

.לטווח הארוך יותר 

מרגיע אותי לדעת שבכל פעם שאצטרך לקבל החלטות מורכבות בנושא הפיננסי, אוכל לקבוע

!!!!פגיעה ולהתייעץ עם אילון. אני ממליץ עליו בחום

א. ליבנה, חיפה

נפגשתי עם אילון לשעה וחצי בערך, הגעתי אליו על מנת לקבל חוות דעת לגבי תיק השקעה סולידי שבניתי ורגע לפני שהוצאתי אותו לפועל. מטרת הפגישה הייתה לקהל חוות דעת מאדם בעל ידע ובקיאות בהשקעה  השקעה מנייתית בפיזור גלובלי, על מנת לוודא שאני בכיוון שאני מכוון אליו וכמקור לשאלות ממוקדות שעלו לי בדרך - קיבלתי את האישור הזה ואת התשובות. תודה אילון! מעבר לכך, נחשפתי להשקפתו של אילון וקיבלתי ממנו טיפים לגבי השקעה סולידית, חסכון והתנהלות כללית.

 

אייל ב., תל אביב

באמצע החיים החלטנו על שינוי כיוון כלכלי עבור המשפחה שלנו וחיפשנו יועץ שילווה אותנו בדרכנו בחדשה.לאחר המלצה של חבר נפגשנו עם אילון. הפגישה שלנו הייתה מאוד ממוקדת,אילון ענה על כל השאלות בסבלנות רבה והכווין אותנו לעקרונות התוכנית הכלכלית האופטימלית עבורנו כפי שהוא רואה אותה ,אילון זמין עבורנו לשאלות שונות שעולות ומנסה לתרום מנסיונו לצמיחתנו הכלכלית. הגישה של אילון הינה: השקעות סולידיות מפוזרות היטב לטווחים ארוכים,מעבר להבנה הכללית קיבלנו גם הכוונה לתכנים וכיווני השקעה מומלצים.

 

מרינה ואמיר ש, יבנה

נפגשתי עם איילון כדי לקבל עצות להתנהלות כלכלית נכונה לעתיד ,קיבלתי טיפים ועוד ערך מוסף לאיך שימוש נכון בכסף יכול להיות פרקטי ואיך הוא יעזור לי בעתיד. ‬

 

איתמר ז., ר"ג

אילון היקר פגש את בן זוגי ואותי למפגש ייעוץ פיננסי. מהרגע הראשון אילון האיר פנים, הכניס אותנו לעניינים ולאורך כל הפגישה הסביר בבהירות את יסודות ההשקעה.

אילון, בהסתמך על מידע שסיפקנו לו, בנה עבורנו תכנית אישית להתפתחות הכלכלית שלנו כמשפחה. אילון נתן לנו בטחון לבצע מהלכים חשובים ביותר. יצאנו מהמפגש עם אילון אופטימיים ומלאים התרגשות לקראת העתיד.

אני ממליצה בחום לכל אדם השואל את עצמו שאלות קריטיות לגבי מהלכים פיננסיים להתייעץ עם אילון.

ליהי ואבי, תל אביב

את שירותיו של אילון שכרנו לאחר מספר חודשים של קריאה על נושאים פיננסים שונים ומגוונים ברחבי האינטרנט. הרגשנו שאנחנו מתחילים להבין מה נדרש מאיתנו לעשות כדי לקחת את השליטה על העתיד הפיננסי בידיים שלנו אבל גם הרגשנו שמשהו חסר לנו. משהו שמאמרים באינטרנט ותגובות של אנשים זרים בפורומים לא נותן... נחשפנו לתגובות שונות של אילון ברחבי הפייסבוק ומאוד התרשמנו מכושר ההבנה והבעה שלו והדרך שבה הוא מפשט את הנושאים המסובכים ביותר עבור זוגות צעירים לכדי צעדים ליישום. אילון הסביר לנו בצורה בהירה את אסטרטגיית ההשקעה הפאסיבית בשוק ההון לטווח ארוך וענה על שאלות גם לאחר הפגישה בסבלנות. פגישה עם אילון בהחלט עשויה לשנות גורל פיננסי של משפחה לטובה.

 

זיו, גבעתיים

פניתי לאילון כדי להתייעץ על השקעה ספציפית, אך רציתי לעשות זאת תוך בחינה רוחבית של כלל ההשקעות והמחויבויות שלי. שני המפגשים שהיו לי עם אילון היו מועילים ומעולים, והם הביאו אותי לחשב מסלול מחדש. אילון מהיר קליטה בצורה בלתי רגילה, עם הבנה פיננסית יוצאת דופן והוא קשוב מאוד לצרכים של המתייעץ. אם מסתכלים על הפגישות הללו כסוג של השקעה, אני חושב שזאת אחת ההשקעות הכי מוצלחות שעשיתי. אני ממליץ על אילון בחום ומתכוון לפנות אליו שוב בעתיד.

 

עמית, ירושלים.

נפגשתי עם אילון לאחר הגעתי לצומת דרכים בחיי. אילון כיוון אותי בצורה מקצועית תוך כדי ליווי בנתונים, מאמרים והסברים אודות הכיוון הרצוי שלי על מנת למקסם את היכולות הפיננסיות שלי. למרות שבאתי אליו אחרי שעשיתי 'שיעורי בית' אילון נתן לי כיוונים ספציפיים שלא חשבתי עליהם.

 

אמיר ר, קרית אונו.‎

נפגשתי עם איילון כדי לקבל עצות להתנהלות כלכלית נכונה לעתיד ,קיבלתי טיפים ועוד ערך מוסף לאיך שימוש נכון בכסף יכול להיות פרקטי ואיך הוא יעזור לי בעתיד. ‬

 

איתמר ז., ר"ג

נפגשתי עם אילון לייעוץ ותכנון פיננסי, הכנתי את כל החומרים לפגישה ואילון סרק במקצועיות והבין את תמונת המצב במהרה ובהתאם פרס בפניי את הפעולות שעליי לבצע כדי לשפר את עתידי הכלכלי. לאילון ידע נרחב בתחום הנדלן, שוק ההון והכי חשוב, בראייה קדימה ובזיהוי ההזדמנויות לחולל שינוי מהותי במצב הפיננסי בראייה לטווח הרחוק. אני ממליצה מאד להגיע לפגישה ובשלב ראשוני לפחות לראות באופן ברור במפה האפשרויות הקיימות בהתאם למצבך ולמטרותייך.‎

 

עידית, גבעתיים

נפגשתי עם אילון לטובת הכוונה וייעוץ פיננסי.
אילון גילה רצינות רבה, מקצועיות וקשב ודאג לתת לי את המילים הנכונות בעבור המטרות שלי.
אילון בעל ידע רב בעולם ההשקעות והנדל"ן. 
ממליץ בחום!!

א.שאול, רמת גן

"איילון סופר מקצועי וייסודי. אחרי שלמד את התיק שלי, בשיחה אחת נתן לי כלים מעשיים והסברים לאיך עלי לפעול והסביר בהמון סבלנות את ההיגיון של הדברים. ההרגשה שקיבלתי היא שמאוד חשוב לו לעזור לי, לעזור לעצמי להתקדם לעתיד כלכלי טוב יותר. בסופו של דבר השירות שהוא נותן עוזר הלכה למעשה, לחסוך יותר, להשקיע בלי חשש ולייצר תשואה טובה יותר על הכסף שנחסך בעמל רב. איילון גם עזר לי מאוד להמתקד במה שצריך לעשות, כך שיכולתי לבחור בין מספר אלטרנטיבות שהציג בפני, לפי האפשרות שהכי מתאימה לי באופן אישי. ממולץ ביותר, גם אם את/ה חושבים שאתם כבר יודעים הכל.
 
רון ד., רעננה‎

I met with Eilon in order to get a comprehensive picture of my financial situation with regard to my pension plan as well as my options for investment. The options that he presented to me not only took into account the market but also what best suited my personal situation.

 

As a single mother with no background in this area, approaching the subject of finance was in itself difficult for me. Meeting with a trustworthy advisor with no personal angle, who patiently explained the basics to me and answered all my questions has enabled me to move forward with securing a better financial future.

Sara, Jerusalem 

bottom of page